הערכים שלנו

גאווה מקומית – הנגב

הנגב הוא הבית שלנו. E-Team קבעה את דגלה בנגב בגאווה ומתוך תחושת שליחות ורואה בפעילות המקומית יתרון כפול: הגיבוש וההנאה של הצוותים והקבוצות המשתתפות בסדנאות וחשיפת הנגב לעיניים חדשות. כל המנחים ב-E-Team הם ילידי המקום המתגוררים בבאר שבע, בשדרות, בירוחם, ברהט ובמושבים ובקיבוצים שבעוטף עזה. אנו רואים באתרי הפעילות הייחודיים בנגב חלק מסביבת העבודה הטבעית שלנו ופועלים במרחבי הענק של הנגב המציעים מגוון של נופים ותוואי שטח, החל מיערות, חורש טבעי ושדות ועד למדבריות ולהרים מלאי הוד. אנו חיים את המורכבויות והדקויות של תושבי דרום הארץ ושואפים לשתף את העוצמה והקסם שבלבם של התושבים.

מחויבות חברתית

E-Team נולדה מאחריות חברתית ומרצון לשפר את שסביבנו. הסביבה שלנו היא החברה שלנו – והאחריות עליה מוטלת עלינו. E-Team היא מנוף לשינוי אמתי בתפיסות של זהות ושייכות ובהבנת הסביבה האנושית שבה אנו חיים. כל המנחים שלנו הם בעלי זהות חברתית עמוקה המתנדבים במסגרות שונות מתוך האמונה שקבוצה קטנה של אנשים מחויבים ומסורים יכולה לגרום לשינוי גדול.

גמישות, שינוי והתאמה

הכול משתנה, כל הזמן. הדינאמיקה בעולם המודרני ובייחוד בעולם העסקי לובשת צורות חדשות ללא הרף. מדי שנה ארגונים גדולים כקטנים מבצעים שינויים כלל-ארגוניים רבים. E-Team פיתחה מודלים סימולטיביים המובילים לתובנות אישיות ומקצועיות בתהליך של גילוי- למידה- אימון- הטמעה. המודלים מספקים את הגמישות והכלים להתאמה למצבים חדשים. מאפייני הגמישות הנרכשת בסדנאות ממשיכים עם העובד לאורך כל דרכו המקצועית, במעבר מצוות לצוות ומתפקיד לתפקיד.

לעשות טוב

הגישה של E-Team  משוחררת מהיררכיות ישנות שבהן המצוינות באה על חשבון אחרים. ציון “מצוין” ניתן לבודדים, אבל כולם יכולים להיות טובים. אנו דוגלים בקידום האיכות האישית והמקצועית של רבים בארגון במקביל לקידום המצוינות של יחידים, ומאמינים שבסופו של דבר הארגון מרוויח הרבה יותר מעשרים עובדים טובים מאשר מכמה ממצוינים בודדים. כך, קפיצות המדרגה שעובר הארגון הן רוחביות ואינן תלויות- עובד. אמנם המצוינים הם היהלומים שבכתר, אך כתר אמתי עשוי כולו זהב.

חדשנות

חדשנות עבורנו היא תוצר של שיתוף פעולה. החיבור בין עולמות שונים הוא שיוצר משהו חדש. צוות E-Team  סיגל הבנה עמוקה של חשיבה יצירתית קבוצתית – היכולת לשתף רעיונות וליצור משהו חדש – ופיתח כלים להטמעת מיומנויות מעודדת חדשנות בקבוצה. החדשנות בסדנאות עצמן באה לידי ביטוי בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת על יסודות מסורתיים ובשילוב של סגנונות הנחייה שונים ושיטות מגוונות, החל מסדנאות שטח וגיבוש ועד לתיאטרון, מוסיקה ויצירה.