פיתוח פורום עמיתים

משך סדנה

8 מפגשים שבועיים - שעתיים בכל מפגש

משתתפים

כ- 10 משתתפים

קהל יעד

צוותי עבודה

פיתוח פורום עמיתים

היום, מסרים ומידע עוברים בין עובדים בלחיצת כפתור. ישיבת הצוות המסורתית היא הזדמנות מדהימה ללמוד איך להפוך את המונולוג לשיח ואת מפגש הצוות לכר פורה לעבודה משותפת ולפיתוח רעיונות חדשים.

צוות טוב הוא יותר משלם העולה על סך חלקיו. בצוות טוב התפוקה יציבה גם אם אחד החברים לא הגיע לעבודה. בצוות טוב לא צריך לכנס ישיבה כדי להזיז תהליכים. בצוות טוב הגבולות מתעצבים ללא הנחתה מלמעלה. מנהל של צוות טוב עובד נכון – לא קשה. מנהלי הצוותים הם חוד החנית, מול הלקוחות, מול הספקים, בנושאים פנים ארגוניים. הם מייצגים את הארגון וערכיו בפני העובדים. באמצעות ״פורום עמיתים״ נבנה יחד מסגרת שבכוחה לתת פתרונות זמינים ומיידים לדילמות וסוגיות מקצועיות, ולפיתוח עתודה ניהולית והון אנושי ללא קורסים יוקרתיים ושינויים ארגוניים מסורבלים. אנו מאמינים שצוות טוב בונים על ידי “עשיית טוב” – הסדנה כוללת מפגשים המבוססים על מיומנויות תקשורת, הדדיות, יכולת לעבוד בתנאים שונים תוך גמישות, שינוי והתאמה למצב הקיים.  העמיתים המשתתפים בפורום חולקים מהניסיון המקצועי וההיכרות עם המומחים הטובים ביותר – הקולגות שלהם! החיים את אותה שגרת עבודה ארגונית ומתמודדים איתה יומיום.

מטרות ויעדים

המשתתפים יתכננו ויפעילו פורום מנהלי צוותים שיספק תמיכה הדדית ומרחב התייעצות בסוגיות, דילמות וקשיים מקצועיים ואישיים. הפורום יציע מגוון דרכים ליישום פתרונות יצירתיים וחדשניים לאתגרים בשגרת עבודה המתעדכנת בקצב מהיר. כמו כן, הפורום מהווה במה לפיתוח עתודה ניהולית, אימון והטמעת כישורי עבודת צוות בארגון.

ת’כלס- מה עושים?

תכנית המפגשים כוללת אימון במיומנויות שיהוו בסיס להקמת פורום מקצועי להתייעצות, לליבון ומציאת פתרונות לסוגיות ודילמות מאתגרות העולות משגרת העבודה. נפתח מיומנויות עבודת צוות ועקרונות ליצירת סביבת עבודה פורייה, נכיר דרכי תקשורת, נתאמן בפיתוח חשיבה יצירתית, נבחן סוגיות במנהיגות וניהול ונגבש יחד תהליכים משמעותיים בקבוצה תוך מתן חשיבות לאתגרים האישיים במעלה הדרך.

המפגשים יכללו:

  • תכנים אינפורמטיביים מתחום הפסיכולוגיה החברתית, ותהליכים בהתפתחות צוותי משימה.
  • פעילויות אימון צוות תוך שיתוף ועיבוד המחשבות והרגשות של המשתתפים במהלך הפעילות.
  • גיבוש עקרונות וכללים לשגרת העבודה בצוות.
  • דיון בדרכים ליישום העקרונות והלקחים מהפעילות בשגרת העבודה.

* בחירת התכנים לסדנה תיעשה בשיתוף הארגון, על פי צרכיו הממוקדים.
* במהלך הסדנה ייתכנו שינויים בתכנים לפי צרכי הקבוצה והחלטתם המקצועית של מנחי הקבוצה.

 

Lecturer

the_one

צרו קשר

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.