מי אנחנו

אנחנו Eureka Team!  או בקיצור E-team!, צוות של מנחי קבוצות, ילידי ותושבי הנגב, שחולקים חזון משותף לפיו הקבוצה ועבודת הצוות הם הבסיס של כל תהליך למידה, עשייה ויצירה – זהו חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית, הקהילתית והחינוכית שלנו.

אנו מובילים, מפתחים ומנחים תהליכים קבוצתיים לחיזוק עבודת הצוות בתחום הארגוני באמצעות מפגשים, סדנאות שטח וימי גיבוש וכיף בהתאמה אישית לצרכי הארגון. אנו מקדמים חוסן קהילתי בנגב באמצעות הנחיית סדנאות קבוצתיות בתחומי מנהיגות קהילתית, יוזמה, מעורבות חברתית ופיתוח ערכים חברתיים בקבוצות נוער.

אנחנו ב- E- team הופכים קבוצה לצוות!  וזאת בסדנאות המבוססות על אתגר, יצירתיות וקשר אנושי. שיטות ההנחיה עדכניות, מגוונות וממוקדות באימון ופיתוח הצוות לתובנות ותוצרים המותאמים להתמודדות עם אתגרי השגרה.

איתנו בE- team!  תזכו לחוויה מהצוות תנסו. תתמודדו. תמצאו“.

הסיפור

“אאוריקה! מצאתי!!!
קרא ארכימדס בהתרגשות וזינק מהאמבט אל עבר ארמון המלך, מבהיל את העוברים והשבים במראהו המגוחך של סב מזוקן מתרוצץ עירום ורטוב ברחובות העיר וקורא בקול:
מצאתי! אאוריקה!!!”

ארכימדס

האדם הקדמון שגילה את האש, ארכימדס ביוון העתיקה וכמובן גם אנו חשים התרגשות ופרץ התלהבות ברגע ההארה לתגלית או לפתרון של בעיה מטרידה.

אנו נוטים לחשוב שמציאת פתרונות היא מיומנות שאנו זקוקים לה לעיתים רחוקות בהתמודדות עם דילמות, אתגרים פיזיים, בעיות וחידות מורכבות. אולם, האתגרים הגדולים ביותר שלנו נמצאים בשגרת היומיום; שחיקה ועייפות, ניהול זמן וסדרי עדיפויות, תמרון בין ריבוי תפקידים ומשימות בבית ובעבודה, תקשורת עם אנשים רבים בסגנונות מגוונים למטרות שונות בפרקי זמן קצרים ואף חופפים, וכמובן – הצורך לעשות את הכול בצורה הטובה והיעילה.

Eureka Team!  או בקיצור !E-team- מתמחים בהובלת תהליכים קבוצתיים לחיזוק ופיתוח עבודת הצוות בתחום הארגוני והקהילתי באמצעות מפגשים, סדנאות שטח, פיתוח והנחיית ימי גיבוש וכיף בהתאמה אישית לצרכי הארגון.

“אם אתה רוצה להגיע מהר-לך לבד, אם אתה רוצה להגיע רחוק- לך ביחד”. פתגם אפריקאי